Kasia z Warszawy - Trudno mnie zadowolić i w związku z tym to czwarte od 2012 roku  Stowarzyszenie, do którego należę. Jak na razie wszystko w najlepszym porządku. Nie czuję się tu zbywana i traktowana jak intruz. Oby tak dalej. Mogliby tylko jeszcze udostępnić numer telefonu, żeby samemu zadzwonić - chociaż i tak szybko oddzwaniają.

Janina z Jawora - Dokumenty zamówiłam w niedzielę a we wtorek kurier mi je już dostarczył. Super. Nic dodać, nic ująć.

Krzysiek z Ciechanowa - Chciałem wziąć za swoje Yorki po 600 zł ale były z tym problemy. Wyrobiłem im metryki, wystawiłem ogłoszenia po 1200 i w pierwszy weekend poszły obydwa. Co prawda po 1000 ale i tak byłem ponad 700 stów do przodu.

Barbara spod Zamościa - Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Gdyby nie sms od Was i szybka decyzja o wyrobieniu dokumentów moim owczarkom, to do tej pory pewnie mnie już by zjadły, Sprzedane w wieku czterech miesięcy, czyli były u mnie o dwa miesiące za długo, i pewnie jeszcze by były. Dzięki dokumentom sprzedane w trzy dni od ukazania się ogłoszenia z ceną.

Kamil z Radomia - Dokumenty estetyczne, na twardym papierze, hologram, szybka dostawa - czego więcej wymagać. Od tej pory zawsze będę korzystał.

Janusz z Wielkopolski - Już miałem dość wstawiania ogłoszeń. Cały czas ktoś mi je kasował. Zablokowano mi nawet konto. Założyłem nowe , ale niedługo to potrwało i ono też było zablokowane. Zarejestrowałem tutaj hodowlę, założyłem kolejne konto do nadawania ogłoszeń a administratorowi wysłałem zdjęcie zaświadczenia o przynależności do Polskiej Unii Hodowlanej. Odczepił  się ode mnie i nic mi już nie kasuje.

Marcin z Sopotu - jak dla mnie wszystko OK.

Tadeusz z Torunia - Mój pies pokrył suczkę i urodziło się dwanaście pięknych amstafków. W rozliczeniu dostałem dwa szczeniaki: pieska i suczkę. Nie miałem pomysłu jak je sprzedać, a one rosły i coraz bardziej stawały się uciążliwe. Tydzień od wyrobienia im dokumentów wystarczył aby pojechały do nowych domków. I wszyscy są zadowoleni 😄